Hakkımızda

Şirketimiz 2005 yılında endüstriyel otomasyon yazılım ve donanım  ürünleri üretmek için kurulmuştur. Hedefimiz SCADA, PLC, Operatör Paneli üzere üç ana ürün grubunu üretmektir. 2006 yılında başladığımız Ar-Ge çalışmalarımızın neticesinde SCADA program üretimini gerçekleştirdik. 2009 yılından itibaren WinTr SCADA programımız değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

2017 yılında kullanıma sunduğumuz diğer projemiz Speed PLC’dir. PLC üretmenizi sağlayan komple bir sistemdir. Speed PLC editör yazılımı ve firmware(Chip veya board içerisine yüklenen işletim sistemi)’den oluşur. Speed PLC editör programı ile ladder dilinde PLC kodu hazırlayabilirsiniz. Hazırladığınız bu kod firmware tarafından işletilecektir. Speed PLC editör programı ile PLC’nin tüm özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Firmware ARM Cortex STM32F407VGT6 ve Raspberry Pi için kullanılabilir. 

Fulmatic 7 serisi PLC’ler Kasım 2018 de kullanımınıza sunuldu. Fulmatic 7 serisi PLC’ler endüstrinin zorlu şartları göz önüne alınarak, otomasyon ihtiyaçlarına uygun olarak dizayn edilen yerli üretim PLC(programlanabilir kontrol cihazları)dır. Son derece geniş kapasiteye sahip olan Fulmatic serisi PLC’ler 16384 IO’ya kadar genişleyebilir. Aynı anda 17 bilgisayara veri transferi yapabilir. Fulmatic serisi PLC’ler üst segment PLC’ler ile rekabet etmek için üretilmiştir.

2020 Ağustos ayında Focus HMI sistemlerini kullanımınıza sunduk. Focus HMI programı tüm işletim sistemlerinde çalışır. Linux, Ubuntu, Debian, Armbian, Raspberry Pi, Orange Pi için SCADA programı olarak kullanabilirsiniz. Aynı zamanda Fultek marka HMI panellerinin de satışına başladık.

2023 Aralık ayında Fulmatic SOFT isimle yeni PLC programlama yazılımımızı yayınladık. Speed PLC yazılımı yerine artık Fulmatic SOFT’u kullanmaya başladık. Böylece ilk defa geliştirdiğimiz bir ürünün ikinci neslini üretmiş olduk.

Sırada WinTr SCADA yerine kullanılacak yeni bir SCADA yazılımı üretmeyi hedefliyoruz. Hedefimiz her zaman üst segment otomasyon sistemleri ile rekabet edebilecek ürünler üretmek olmuştur. 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayabilmek için; kalite yönetim sistemi şartlarına uymak, kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirmek, hiç bir koşulda hizmet kalitesinden ödün vermemek kuruluşumuzun kalite politikasıdır.

Telefon: 0 212 8710128 – 29

SERTİFİKALARIMIZ