Hakkımızda

Şirketimiz 2005 yılında endüstriyel otomasyon yazılım ve donanım  ürünleri üretmek için kurulmuştur. Hedefimiz Scada, Plc, Operatör Paneli ve Panel Pc olmak üzere dört ana ürün grubunu üretmektir. 2006 yılında başaladığımız ar-ge çalışmalarımızın neticesinde Scada program üretimini gerçekleştirdik. 2009 yılından itibaren WinTr scada programımız değerli müşterilerimizin kullanımına sunulmuştur.

2017 yılında kullanıma sunduğumuz diğer projemiz Speed Plc’dir. PLC üretmenizi sağlayan komple bir sistemdir. Speed Plc editör yazılımı(Bilgisayarınızda çalışan program) ve firmware(Chip veya board içerisine yüklenen işletim sistemi) den oluşur. Speed Plc editör programı ile ladder dilinde plc kodu hazırlayabilirsiniz.

Hazırladığınız bu kod firmware tarafından işletilecektir. Speed Plc editör programı ile Plc’nin tüm özelliklerini kontrol edebilirsiniz. Firmware şimdilik yalnız Raspberry Pi için kullanılabilir. Kısa zaman içersinde diğer board’lar içinde firmware hazırlayıp Speed Plc sistemine entegre edeceğiz.

Son olarak WinTr SCADA programı ile hazırlanan SCADA projesinin Raspberry Pi ve benzeri cihazlarda çalışması sağlanacaktır. Bu aşamanın tamamlanmasıyla birlikte Raspberry pi veya benzer cihaz hem plc hem operatör paneli olarak kullanılabilecektir.

Telefon: 212 8525404

 

Translate »