Speed Plc

Ar-Ge çalışmalarımız 2006 yılında başlamıştır. İlk ürünümüz WinTr scada 2009 yılından itibaren satılmaktadır. En önemli ürünümüz olacak olan Speed Plc projesi %95 oranında bitmiştir. Programı daha iyi tanıyabilmeniz ve genç insanların plc programlarını öğrenebilmeleri için hazırladığımız eğitim videolarını izleyebilirsiniz.

Dönüp arkaya baktığımda yazdığım kodların zorluğu beni dehşete düşürüyor. Bazen o yoldan mı? bu yoldan mı? kodu yazıyım diyerek dönüm noktaları ile karşılaştım. Yanlış bir yola girseydim aylarca boşa çalışmış olur tekrar başa dönerdim. Eğer bir kere böyle hata yapsaydım (Allah korudu) aynı kodu tekrar yazacak cesaretim kalmazdı. Çok şükür hep doğru yolu izlemişim. Bu çalışmalar Allah’ın yardımı ile tamamlandığına hiç şüphe yok. Umulur ki emeklerim başta milletime ve müslümanlara olmak üzere tüm insanlara fayda sağlar.

Sonuç:

Bu proje devam ettirilmeyecektir. Büyük hedefler ile yola çıkıp hem scada hem plc geliştirdik. ilk günden itibaren plc projesi için büyük sermaye gerektiğini biliyorduk. Geliştirme süreci tamamlanana kadar bu sermayenin bulunacağını ümit etmiştim. 2010 yılında ar-ge çalışmaları bittiği halde, 2014 yılına kadar bu sermayeyi tedarik edemedik. Yetersiz sermaye ile üretmek mümkündü. Ancak yeterli başarıyı getirmeyeceğinden dolayı, Plc üretiminden vazgeçtik. Plc projesi komple satılıktır. Bu projeyi bekleyenlerden özür diliyorum, gücümüz yetmedi. Bir gün bizden daha gayretli insanlar Türkiye için bir plc üretecektir. Allah’a şükür Scada programımız amacına ulaştı. En azından bu alanda rekabetçi bir ürünümüz var.

Programı indirmek için üye girişi yapmalısınız.

Üye GirişiKayıt Ol!Plc Eğitim Video 1Plc Eğitim Video 2

 

 

Youtube: Plc Eğitim Video 1 A , Plc Eğitim Video 1 B , Plc Eğitim Video 2 A , Plc Eğitim Video 2 B

Download: Plc Eğitim Video 1 A , Plc Eğitim Video 1 B , Plc Eğitim Video 2 A , Plc Eğitim Video 2 B

 

Plc Eğitim Video 1 A

Translate »