SCADA ve PLC Eğitimi

Elimizden geldiğince otomasyon konusunda eğitime destek vermeye çalışıyoruz. Bu amaçla muhtelif çalışmalar yürütüyoruz. Çalışmalarımız henüz istenilen seviyede değil farkındayız. İnşallah SCADA ve PLC eğitimine daha fazla katkı sağlayacağız.

PLC ve SCADA (Otomasyon) eğitimi için Bilimsel Akademi işbirliği yeni bir kampanya başlattık. Kampanyamız toplu eğitim için uygun olan resmi kurumlar için Fultek sponsorluğunda ücretsiz olacaktır. Ticari kurumlar ise ücretli olarak eğitim kampanyamızdan faydalanabilir. Ücretsiz eğitim kampanyasından faydalanılması için tek şartımız katılımcı sayısının en az 10 kişi olmasıdır.

SCADA ve PLC eğitimi farklı seviyelerde olabilir. Eğitim programı katılımcıların mevcut seviyesine göre belirlenecektir. Temel seviye eğitim sunumunu buradan indirebilirsiniz. Eğitim ile ilgili her türlü planlamayı Bilimsel Akademi Sn. Fahrettin Erdinç bey ile birlikte yapabilirsiniz.

Milli eğitim bakanlığı tarafından Denizyıldızları Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ücretsiz Fulmatic 7 PLC ve Operatör panel eğitimi vermektedir. Buradan kayıt olabilirsiniz.

Ayrıca Dijital Dönüşüm Merkezi Hamle Mühendislik her ayın 1. ve 3. Çarşamba günleri ücretsiz Fulmatic 7 PLC eğitimleri düzenlemektedir. Buradan kayıt olabilirsiniz.

Resmi kurumlar ve topluluklar için eğitim taleplerinizi aşağıdaki formu doldurarak bize iletebilirsiniz . Talebiniz incelenip en kısa zamanda tarafınıza dönüş yapılacaktır.

Öncelikle tercih edilen resmi kurumlar:

  • Belediye Eğitim Merkezleri
  • Halk Eğitim Merkezleri
  • Meslek Liseleri
  • Üniversiteler
  • Sanayi Siteleri
  • Serbest Bölgeler