Scada Software

Her türlü otomasyon işinizde insan ara yüzü olarak kullanabileceğiniz WinTr scada software 2009 yılından itibaren yüzlerce projede kullanılmıştır. Adından anlaşılacağı gibi otomasyon sistemine açılan Türk penceresidir. Türk mühendisler tarafından geliştirilip tüm dünyada satışa sunulan scada programımız her geçen gün daha bilinir bir program olmaktadır. İlk piyasaya çıktığında bizi arayanlar bu program çalışıyormu diye soruyordu. Şimdi şurada gördük gayet iyi çalışıyormuş, biz falan scada’yı söküp bunu kurmak istiyoruz diyenler bile oluyor. Tabii hala tereddüt edenler yok değil. Bazılarını ikna etmek çok vakit alıcak. Çok şükür ikna olanların sayısı gayet yeterli. Böylece diğerlerinin ikna olması için bir kaç yüz yıl bekleyebiliriz. Şöyle bir karşılaştırma yapsalar WinTr’nin üstün özelliklerini hemen kavrayacaklar. Hatta bu karşılaştırmayı yapan uluslar arası bir site var. O site de en fazla ziyaret edilen scada programı Türk yapımı WinTr. http://scadaworld.org/

Scada software satandart scada programlarının tüm kaabiliyetlerine sahip olmakla birlikte script fonksiyonlarının tüm dat.net komutlarını desteklemesi sayesinde ulaşılması güç bir başarıya imza atmıştır.

Visual basic ve C sharp scriptleri ile neredeyse script fonksiyonu içersinde ikinci bir scada yazılabilir. Scada software dat.net platformunda geliştirilmiştir. Bu sayede scada sayfaları Windows 95 görünümünden kurtulup Win 7 görünümü kazanmıştır. Her yıl Windows tarafından birinci seçilen Chart ve Gauge nesneleri ile inanılmaz güzellikte görsel nesneler oluşturabilirsiniz.

5 Responses to “Scada Software”

  1. iozkanoglu says:

    runrime de sayfadan sayfaya nasıl geçiyoruz

  2. iozkanoglu says:

    runtime de sayfadan sayfaya nasıl geçiyoruz

  3. iozkanoglu says:

    kredi kartı ile satışlar yokmu

Leave a Reply